Ground Veal

Ground Veal

Regular price $9.00
Unit price  per 

1 pound packages of our ground Rose' Veal.  This is a favorite in our household - lean and full of flavor, and goes perfect in so many recipies. We use it in stirfry, meatballs, meatloaf, sauces, and burgers!