Veal Chops - rib or loin
Veal Chops - rib or loin

Veal Chops - rib or loin

Regular price $22.00
Unit price  per 

Rose' Veal is named for its rose-hue coloring. Not that pale white veal.

Our calves are raised humanely in small groups fed a diet of milk, grain and forages.

2 beautiful thick chops per package.